Návod

 1. Rezervace parkování

  Po dokončení rezervace přes naše webové stránky obdržíte parkovací šek s PINem. Online rezervace garantuje parkovací místo a je nejvýhodnější!

 2. Příjezd na parkoviště

  Parkování na GO parkingu je velmi snadné. Přijeďte na vybrané parkoviště a na vjezdovém stojanu zadejte PIN uvedený na parkovacím šeku a potvrďte mřížkou (#). Na parkovišti je přítomná non-stop fyzická obsluha.

 3. Parkování

  Zaparkujte na komfortním širokém parkovacím místě a vyčkejte u svého vozidla na příjezd minibusu. K dispozici je také kryté parkovací stání. Dětskou sedačku a podsedáky vozíme v každém minibuse, pokud máte nestandardní požadevek, sdělte ho prosím obsluze při vjezdu do parkoviště.

  Přeprava z/na letiště funguje non-stop a není třeba ji objednávat.
 4. Přeprava na Letiště Praha a zpět

  Transfer trvá cca 3 minuty, je zdarma a funguje non-stop. Zpět k vozidlu vás odvezeme z našeho centrálního nástupního místa, které se nachází mezi příletovou halou Terminálu 1 a hotelem Courtyard by Marriott. Minibusy zpravidla čekají na zastávce. O příjezdu minibusů současně informuje digitální displej na nástupním místě.

 5. Odjezd z parkoviště

  Pro výjezd z parkoviště použijte parkovací lístek (nebo šek), který jste obdrželi při vjezdu. Případný doplatek uhradíte v parkovacím automatu před výjezdem. Zaplatit lze hotově i platební kartou. Děkujeme, že využíváte služby GO parkingu!