Návod

 1. Rezervace parkování

  Po dokončení rezervace přes naše webové stránky obdržíte parkovací šek s PINem. Online rezervace garantuje parkovací místo a je nejvýhodnější!

 2. Příjezd na parkoviště

  Parkování na GO parkingu je velmi snadné. Přijeďte na vybrané parkoviště a na vjezdovém stojanu zadejte PIN uvedený na parkovacím šeku a potvrďte mřížkou (#).

 3. Parkování

  Zaparkujte na komfortním širokém parkovacím místě a vyčkejte na příjezd minibusu. K dispozici je také kryté parkovací stání. Pokud máte zájem o dětskou sedačku, sdělte svůj požadavek našemu zaměstnanci při vjezdu do parkoviště.

  Přeprava funguje non-stop a je řízena našim dispečinkem, není třeba ji objednávat.
 4. Přeprava na Letiště Praha a zpět

  Transfer trvá cca 3 minuty, je zdarma a funguje non-stop. Zpět k vozidlu vás odvezeme z našeho centrálního nástupního místa, které se nachází mezi příletovou halou Terminálu 1 a hotelem Courtyard by Marriott. Minibusy zpravidla čekají na zastávce. O příjezdu minibusů současně informuje digitální displej na nástupním místě.

 5. Odjezd z parkoviště

  Pro výjezd z parkoviště použijte parkovací lístek (nebo šek), který jste obdrželi při vjezdu. Případný doplatek uhradíte v parkovacím automatu před výjezdem. Zaplatit lze hotově i platební kartou. Děkujeme, že využíváte služby GO parkingu!