Doplňkové služby

GO servis

GO servis

Mytí a čištění vozu během Vaší cesty

Nechte si vyčistit svůj vůz během cesty – komfort a úspora času pro Vás. Využijte jeden z balíčků pro umytí exteriéru a interiéru svého vozu. Pokud si vyberete tuto službu, Váš vůz bude BEZ DOPLATKU zaparkovaný po celou dobu na zakrytém stání. Ceny od 990 Kč.

od 990 Kč

Více informací
GO tank

GO tank

Natankujte kvalitně a levně

GO tank je moderní samoobslužná čerpací stanice nedaleko GO parkingu. Kvalitní pohonné hmoty Diesel, Natural 95 a 98 dodává výhradně společnost ČEPRO. Doplnit můžete také AdBlue a kapalinu do ostřikovačů. V nabídce je také CNG od společnosti Bonett. GO tank je veřejně dostupný, funguje non-stop a platit můžete v hotovosti i platební kartou.

Volně přístupné v objektu

Více informací

Click2Claim

Travel asistent Maxi

Společnost Click2Claim zajišťuje zákazníkům oprávněné kompenzace od leteckých společností na základě evropského nařízení 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlících na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v přpadě, že jejich letadlo odléta z letiště na území EU.

Travel asistent Maxi je asistenční předplacená služba, zahrnující okamžitou pomoc cestujícím při omezení vycestování v souvislosti s pandemií Covid-19. Součástí této služby je také pomoc s refundací letenek a asistence při problému se zavazadly.

89 Kč / 1 osobu

Více informací