Parkování

Venkovní parkování

Venkovní parkování

Zaparkujte na hlavním parkovišti

Nehledejte složitě parkovací místo na letišti. Nabízíme dostatek cenově dostupných komfortních parkovacích míst na asfaltové ploše. Šířka parkovacích míst 2,5 m. Na Go parkingu bezproblémově zaparkujete i dodávku nebo jiný vysoký vůz. Váš vůz bude hlídaný fyzickou ostrahou 24/7, moderním kamerovým systémem a bude pojištěný proti poškození.

od 890 Kč / 8 dní

Rezervovat
Kryté parkování

Kryté parkování

Zaparkujte v zóně G

Nabízíme přes 1000 krytých parkovacích míst. Šířka parkovacích míst je 2,5 m. Maximální výška vozu je 2,5 m. V parkovacím domě nelze zaparkovat vůz s LPG a CNG. Váš vůz bude hlídaný fyzickou ostrahou 24/7, moderním kamerovým systém a bude pojištěný proti poškození.

Pokud jste zakoupili/obdrželi parkovací šek pro venkovní parkování, můžete se pro kryté rozhodnout těšně před vjezdem na parkoviště. V tomto případě informujte ostrahu před vjezdem a pokračujte do zóny G. Doplatek k venkovnímu parkování činí 100 Kč/každé 4 započaté dny a uhradíte ho před výjezdem z parkoviště hotově nebo kartou v automatické pokladně.

od 1090 Kč / za 8 dní

Rezervovat
Parkování s dobíjením elektroauta

Parkování s dobíjením elektroauta

Zaparkujte v zóně GO charge

Využijte jedno z 24 parkovacích stání určených pro dobíjení. Nabíjecí stanice se nachází na vyhrazeném venkovním parkovišti označením jako GO charge umístěném naproti hlavnímu vjezdu na parkoviště. K dispozici je 20 ks dobíjecích stanic Typ 2, Mannekes (AC do 22kW/32A) a 4 ks dobíjecích stanic AC 1f 230V. Zdarma Vás odvezeme přímo před terminál a zpět. Váš vůz bude hlídaný fyzickou ostrahou 24/7, moderním kamerovým systém a bude pojištěný proti poškození.

Provozní postup

od 890 Kč / 8 dní

Rezervovat