Profil firmy

Společnost GO parking poskytuje parkování a další služby pro cestující Letiště Praha již od roku 2007 a pravidelně modernizuje a rozšiřuje své služby. V roce 2007 jsme začali s 200 parkovacími místy, která jsme postupem času rozšířili na až na 5000 parkovacích míst včetně možnosti krytého stání a dobíjení elektrovozů.

Od roku 2016 nabízíme doplňkovou službu mytí a čištění vozů během parkování a v roce 2017 jsme zprovoznili moderní samoobslužnou čerpací stanici GO tank. V roce 2020 jsme vybudovali dobíjecí stanice pro elektromobily a od roku 2021 jsme rozšířili nabídku doplňkových služeb o COVID-19 testování, pojištění a vstupy do letištních salónků.

Od samého počátku sledujeme moderní trendy v parkování a zjednodušujeme službu pro zákazníka. K tomu nám pomáhá náš vlastní systém řízení obsazenosti a pohybu dodávek a propracovaný obchodní systém.

GO parking spolupracuje prakticky se všemi cestovními kancelářemi a agenturami v České republice a také celou řadou firem, jejichž zaměstnanci využívají pro své služební cesty Letiště Praha.

Naše služby také využívají velké mezinárodní autopůjčovny operující z Letiště Praha.