Návod jak postupovat při parkování u Letiště Václava Havla Praha

Seznam často kladených dotazů

Připravili jsme pro Vás seznam často kladených dotazů spolu s odpověďmi: ZDE

Změna data příjezdu

Pro změnu data příjezdu navštivte stránku www.goparking.cz/zmena a pomocí jednorázového kódu pro změnu, který je uveden na Vašem šeku, provedete změnu. Nový parkovací šek se Vám nabídne ke stažení. Změna je zdarma.

Zrušení parkovacího šeku

Parkovací šek vygenerovaný přes naše webové stránky máte možnost zrušit na stránce www.goparking.cz/storno. Do formuláře zadejte jednorázový kód pro změnu, který je uveden na Vašem šeku a svůj email. Do emailu Vám zašleme stornoprotokol. Parkovací šek koupený v naši partnerské síti je možné stornovat pouze u daného partnera.

 

1. Příjezd na parkoviště u Letiště Praha

Jeďte směrem na letiště Praha. Při cestě od Prahy sjedete z D7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina (Exit 2). Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z D7 na Letiště (Exit 2) a následně kruhovým objezdem směr Přední Kopanina.

GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.  GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

2. Vjezd na parkoviště u Letiště Praha

Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný.

  • Lístek - Přijíždíte-li bez rezervace, parkovací systém u vjezdu Vám vydá lístek a závora se otevře.
  • Šek - Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování, obdrželi jste e-mailem parkovací šek, který přiložíte ke čtečce a závora se otevře. Parkovací šek můžete použít ±1 den od data příjezdu uvedeného na šeku. V případě, že potřebujete parkovat v jiném termínu, změňte si datum příjezdu pomocí uvedeného jednorázového kódu pro změnu zde.
  • Karta - Létáte-li často a uzavřeli jste s GO parkingem parkovací smlouvu, u vjezdu přiložíte Vaši čipovou kartu ke čtečce a závora se otevře.

3. Parkování v určené zóně nebo v krytém stání

POZOR! Informační tabule u vjezdu stanoví Vaši parkovací zónu. Zaparkujte v určené zóně, jinak nelze zajistit Váš odvoz na letiště.

Pokud chcete zaparkovat na krytém parkovišti, informační tabule ukazuje, zda zóna G je volná nebo obsazená.

Za kryté stání zaplatíte doplatek k ceně parkovného, který činí 100 Kč za každé započaté 4 dny, více na www.goparking.cz/doplatky.

4. Rychlá přeprava k terminálům letiště Praha ZDARMA

Po zaparkování vyčkejte u Vašeho vozidla. Během několika minut Vás vyzvedne minibus GO parking a odveze Vás na zastávku GO parking. Transfér z GO parkingu k terminálům trvá cca 3 minuty.

Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste přímo zaparkovali na letišti a šli k terminálům pěšky.

5. Po příletu na Letiště Praha

Po příletu přejdete na zastávku GO parking, která se nachází mezi příletovou halou Terminálu 1 a hotelem Courtyard by Marriott.

Pokud na zastávce nečeká minibus, volejte tel.: (+420) 226 256 000 a vyčkejte na příjezd. Automatizovaný dispečink zajišťuje rychlé přistavení minibusů. 

6. Platba a odjezd z parkoviště

Platba a odjezd z parkoviště jsou jednoduché a rychlé:

  • Lístek - Před odjezdem z GO parkingu zaplatíte v automatické pokladně. Ceny parkovného najdete zde.
  • PARKOVACÍ Šek - Při výjezdu přiložíte čárový kód ke čtečce a opustíte prostor parkoviště. V případě překročení parkovací doby bude účtován doplatek. Ceny doplatků na www.goparking.cz/doplatky.
  • PARKOVACÍ Šek S PLATBOU NA MÍSTĚ - Před odjezdem zaplatíte v automatické pokladně. Při výjezdu přiložíte čárový kód ke čtečce a následně opustíte prostor parkoviště.
  • Karta - Při výjezdu přiložíte čipovou kartu ke čtečce a závora se automaticky otevře.

Doplatek za kryté parkování - v případě, že jste využili krytého stání, před Vaším odjezdem uhradíte doplatek v automatické pokladně. Čipovým kartám je doplatek přičítán do pravidelného vyúčtování, Více na www.goparking.cz/doplatky.

Parkovné lze zaplatit hotově i platební kartou. Po zaplacení máte 10 minut na pohodlné opuštění areálu parkoviště GO parkingu.

Facebook

Infolinka GO parking: (+420) 226 256 000

Klient Partner
Chráníme Vaše údaje

GO parking s.r.o.
Ke Kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

E-mail: info@goparking.cz
Web: www.goparking.cz

Pro odvoz z letiště
volejte linku GO parking:
(+420) 226 256 000