Click2Claim

Služba Travel asistent Maxi

Buďte připraveni na problém na svých cestách

Společnost Click2Claim ve spolupráci s GO parkingem zajišťuje klientům oprávněné kompenzace od leteckých společností na základě evropského nařízení 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce, a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.
Travel asistent Maxi je asistenční předplacená služba, zahrnující okamžitou pomoc cestujícím při omezení vycestování v souvislosti s pandemií Covid-19. Součístí této služby je také pomoc s refundací letenk a asistence při problému se zavazdaly.

Co získáte zakoupením asistenční služby?

- Zcela unikátní službu Covid Assistance
- Refundation Air Ticket Services (RATS)
- Možnost využití asistenční infolinky 24/7
- Asistenci při cestě vlastním vozidlem
- Komplexní přístup při vymáhání finanční kompenzace
- On-line přístup k informacím o Vašem případu
- Službu Caim Baggage
- Právní služba v případě soudního vymáhání finanční kompenzace

Co je Covid Assistance?

Společnost Click2claim dlouhodobě pracuje v oblasti letectví, a právě letecká doprava je nyní nejvíce omezována v souvislosti s Covid-19. Pomoc klientům přímo na mezinárodních letištích pomáhá zajišťovat naše nonstop asistenční linka. Díky stálému sledování vývoje situace ohledně
Covid-19, jsme schopni dohledat a sdělit klientům aktuální informace a pravidla pro vycestování z ČR. Click2Claim má již nyní mnoho smluvních zdravotnických zařízení, se kterými spolupracujeme po celé ČR/SK/AT. Tyto jsou připraveni poskytnout našim zákazníkům potřebné PCR testy, nabízíme klientům součinnost při objednání na PCR testy na předem stanovený čas, co nejblíže jejich bydliště.

Kontakt:

web:     www.click2claim.eu
email:     info@click2claim.eu
tel.:     +420 295 562 925

Poskytovatel služby:

Click2Claim s.r.o.
Jičínská 1748/5
130 00 Praha 3

IČ: 28791215, DIČ: CZ28791215
zapsáno u Městského soudu v Praze, C 218874