Novinky

4.7.2019

Sleva 100 Kč v DUTYFREE

Udělejte si radost před odletem!

Při nákupu nad 1.000 Kč v obchodech Aelia Duty Free a Prague Duty Free na Letišti Václava Havla v Praze získáte po předložení voucheru slevu 100 Kč. Akce se nevztahuje na tabákové výrobky. Voucher nelze směnit za hotovost. Voucher může být uplatněn pouze jednorázově, nelze uplatnit zpětně oproti již proběhlému nákupu a nelze kombinovat s jinými vouchery. Voucher naleznete na Vašem parkovacím šeku.


Platnost voucheru od 1. 7. do 31. 8. 2019.

11.6.2019

Kryté parkování na GO parkingu

Vážení zákazníci,

máte již parkovací šek a chcete využít kryté stání?

Je to velmi jednoduché, sdělte svůj požadavek ostraze při vjezdu na parkoviště a obsluhá Vas navede do zóny G. Krytých parkovacích míst máme dostatek :-)

Kryté parkování je zpoplatněno doplatkem 100,- Kč za každé čtyři započaté dny. Doplatek je možné uhradit v hotovosti nebo kartou před výjezdem z parkoviště.

 

Děkujeme, že ve využíváte naše služby.

GO parking team

25.6.2018

Dostupnost parkovacích míst v letní sezoně - u nás zaparkujete!

Vážení zákazníci,

 

velmi nás těší Váš zájem o naši službu a rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás počátkem června rozšířili parkovací kapacity o dalších 1400 parkovacích míst, z nichž polovina parkovacích míst je krytá. I přes navýšené kapacity bychom Vás chtěli požádat, abyste s ohledem na velký zájem o parkování v letní sezóně rezervovali parkování s předstihem online. V letní sezóně máte možnost parkování online zaplatit platební kartou nebo expresním převodem. Aktuální obsazenost zjistíte před rezervační formulář.

 

Chcete-li ušetřit čas, nechte si během své dovolené umýt auto v GO servisu.

 

A nezapomeňte levně a kvalitně dotankovat na naši nové moderní samoobslužné čerpací stanici GO tank.

 

GO parking team

9.11.2017

Změna nástupního místa

Od 10.11.2017 dochází k přesunu zastávek GO parking do 1. pruhu k východům G a H. Nástupní / výstupní místa budou centrální pro Terminál 1 i Terminál 2. Přímé umístění ke vchodům do letištní haly zvýší komfort služby a zrychlí transfery. Věříme, že budete spokojeni.

 

10.10.2017

GO tank – tankujte levně a kvalitně

GO parking rozšířil nabídku služeb a otevřel pro vás moderní samoobslužnou čerpací stanici „GO tank“. GO tank nabízí za výhodné ceny Natural 95 (29,40 Kč/l) , Diesel (28,90 Kč/l) a CNG. Kvalitní pohonné hmoty dodává výhradně Čepro, CNG společnost Bonett.

Čerpací stanice se nachází v bezprostřední blízkosti parkoviště, cca 300 m vlevo od výjezdu z GO parkingu. Platit můžete v hotovosti i platební kartou

2.6.2017

Nechte si umýt anebo vyčistit auto během Vaší cesty

GO parking s mycím servisem - zarezervujte si k parkování rovněž umýtí a vyčištění Vašeho vozu. Ušetříte čas i peníze. Po návratu bude Vaše vozidlo dokonale vyčištěné a připravené k vyzvednutí na zakrytém stání.

28.6.2016

Mytí a čištění během Vaší cesty

GO parking s mycím servisem - zarezervujte si k parkování rovněž umýtí a vyčištění Vašeho vozu. Po návratu bude Vaše vozidlo dokonale vyčištěné a připravené k vyzvednutí na zakrytém stání.    

3.2.2016

GO servis otevřen!

Otevřeli jsme pro Vás nový areál GO servis. Využijte služeb mytí a čištění vozu za zvýhodněné ceny. Více informací najdete na www.goparking.cz/servis.

10.11.2015

Nový bezpečnější dojezd na GO parking

Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu.

GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem. 

15.7.2015

možnost platby kartou i po odparkování

Platby kartou jsou možné nejen před příjezdem, ale rovněž po odparkování. V automatických pokladnách můžete hradit parkovné již i platební kartou. Není tak nutná hotovost. Více zde.

26.6.2015

Sledujte nás na FCB

Sledujte na FCB co je u nás nového - https://cs-cz.facebook.com/goparking.

  • Zaparkovat u nás je snadné, rychlé, komfortní a bez stresu. Fungujeme non-stop.
  • Spustili jsme další způsob platby, který umožní okamžité (on-line) zakoupení parkovacího šeku a garanci parkovacího místa.
  • Do provozu jsme zařadili dalších 5 minibusů, které jsou určeny pro transfery z GO parkingu k terminálům a zpět.

Využijte nejmodernější hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha za skvělé ceny. Stále máme dostatek parkovacích míst. POSTARÁME SE. LEŤTE.

5.1.2015

Možnost krytého parkování

V zimní sezóně 2014/2015 máme připraveno 500 zastřešených stání za cenově velmi příznivých podmínek. Vyzkoušejte si kryté parkování přímo v areálu GO parkingu. Více informací naleznete na goparking.cz/kryte-stani.

19.6.2014

Kryté parkování přímo na GO parkingu!

Otevřeli jsme pro Vás další parkovací zóny vč. zastřešených parkovacích stání. Od 15.6. můžete zaparkovat na zastřešených stáních za cenově velmi příznivých podmínek. Vyzkoušejte si kryté parkování přímo v areálu GO parkingu. Více informací na www.goparking.cz/kryte-stani.

Facebook

Infolinka GO parking: (+420) 226 256 000

Klient Partner
Chráníme Vaše údaje

GO parking s.r.o.
Ke Kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

E-mail: info@goparking.cz
Web: www.goparking.cz

Pro odvoz z letiště
volejte linku GO parking:
(+420) 226 256 000