News

16.3.2020

COVID-19: Aktuální informace

ZMĚNA TERMÍNU ZDARMA

 

U všech stávajících i budoucích rezervací je možné zdarma (i opakovaně) změnit předpokládané datum příjezdu. Změnu si provádí zákazník sám přes naše webové stránky www.goparking.cz/zmena. Parkování je možné posunout až o 365 dní od data vygenerování.

 

STORNO PARKOVÁNÍ

 

Zákazník, který si zakoupil parkování přes naše webové stránky, má možnost parkování stornovat. Storno se řídí platnými Všeobecnými obchodními podmínkami. Storno parkování provádí zákazník sám přes naše webové stránky www.goparking.cz/storno.

V případě, že máte parkování objednané přes některého z našich partnerů (cestovní kancelář/agentura, prodejce letenek), kontaktujte prosím přímo svého prodejce.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

 

Zdraví a bezpečnost zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Přijali jsme taková opatření, abychom minimalizovali rizika hrozby epidemiologické nákazy. Řídíme se nařízeními a doporučeními příslušných úřadů a situaci pečlivě monitorujeme a průběžně vyhodnocujeme.

 

 

6.2.2020

Rezervujte si kryté stání

Vážení zákazníci,

 

věděli jste, že na GO parkingu si můžete objednat i kryté parkování?

 

Je to velmi jednoduché, stačí v rezervačním formuláři zakliknout Chci kryté stání a máte to jisté. Kryté parkování je zpoplatněno doplatkem 100,- Kč za každé čtyři započaté dny.

 

Facebook

Infoline GO parking: (+420) 226 256 000

We protect your data

GO parking s.r.o.
Ke Kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

E-mail: info@goparking.cz
Web: www.goparking.cz

For transport from the airport
call GO parking infoline:
(+420) 226 256 000