Parkování
u letiště
Praha

  Hodnocení služeb GO parking

Služby PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA

Leťte. Postaráme se. Nejsme letiště. Jsme parkoviště.

Děláme, co umíme: postaráme se o Váš vůz na dobře pojištěném parkovišti u letiště Praha. Budeme ho nepřetržitě hlídat. Umyjeme ho, spravíme drobné škrábance. K letadlu Vás dovezeme během pěti minut. A naše ceny jsou...prostě za parkování, ne za létání. Jsme totiž parkoviště. Nejsme letiště.

Hlavní výhody

  • Bezpečnost - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.
  • Rychlost - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • cena - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 900 Kč. Při rezervaci online ještě výhodnější ceny!
  • Zázemí - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • Pohodlí - praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty.
    Více info na goparking.cz/firmy
  • Kryté stání - Možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst. Více na goparking.cz/kryte-stani.

 

Služby našich partnerů

Půjčovny aut za výjimečné ceny

Půjčovny aut za výjimečné ceny

Pro Vás, zákazníky GO parkingu, máme sjednané vynikající ceny na půjčení aut. Garantujeme široký výběr vozů. Nabídka autopůjčoven je určena k pracovní cestě i dovolenkářům. Využijte této jedinečné nabídky a zarezervujte si auto přímo na stránkách GO parkingu.

Zjistit více

Reklamace letu

Reklamace letu

Ověřte si, zda máte nárok na kompenzaci.

Ověřte si zdarma, zda máte nárok na finanční náhradu od letecké společnosti. Vyřízení nároku na kompenzaci za zpožděné / zrušené lety ve výši 6 000 - 16 000 Kč.

Zjistit více

HÖDLMAYR Logistics Czech republic, a.s.

HÖDLMAYR Logistics Czech republic, a.s.

Nechte si opravit a vyčistit auto - rychle, levně, šetrně a vysoce kvalitně! Služby uskutečníme v době zaparkování vašeho vozidla na GO parkingu.

Zjistit více

McDonald´s Letiště Praha

McDonald´s Letiště Praha

Exkluzivní sleva 30% pro zákazníky GO parkingu.

Slevu získáte na veškeré Mc Menu (obsahuje velký nápoj, sendvič a velké hranolky), platí taktéž pro snídaňové menu. Pochutnat si můžete dále na výtečné kávě a dortu, to vše za 60 Kč

Zjistit více

Historie prAžského letiště

Pražské letiště v Ruzyni není prvním letištěm, které sloužilo po vzniku Československa civilní letecké dopravě. Na pražském Letišti Václava Havla přistálo první letadlo v roce 1937. Historie letiště je zajímavá.

 

Facebook

Infolinka GO parking: (+420) 226 256 000

Klient Partner

GO parking s.r.o.
Ke kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

E-mail: info@goparking.cz
Web: www.goparking.cz

Pro odvoz z letiště
volejte linku GO parking:
(+420) 226 256 000